HAKKIMIZDA

Yolculuğumuz ve İş Alanlarımız

2014 yılında Uçan İşler olarak başladığımız yolculuğumuza 2016 yılında yenilenerek ve hizmet kapsamımızı genişleterek Uçan Ajans olarak devam ediyoruz.

Kurumsal mimari fotoğrafçılık, havadan görüntüleme, web sitesi ve kurumsal kimlik tasarlama, katalog hazırlama gibi çalışmalara son zamanlarda eklenen ürün fotoğrafçılığı ve 360 derece sanal tur uygulamalarıyla, ihtiyaç duyduğunuz görsel çalışmalara en hızlı ve kaliteli biçimde cevap vererek firmanıza değer katıyoruz.

Tamamladığımız işleri portfolyo sayfamızdan inceleyebilir, her türlü iş talebiniz, sorunuz ve öneriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beraber çalışabilmek dileğiyle,

Aykut HAKKUT
Genel Koordinatör

HİZMET ALANLARIMIZ

Mimari Fotoğraf

Mimari Fotoğraf

İnşaat, Proje, Emlak, Şantiye, İç Mekan, Dış mekan gibi aklınıza gelebilecek tüm alanlarda maksimum kaliteyi sunuyoruz.

Ürün Fotoğraf

Ürün Fotoğraf

Kalitemizi ürün fotoğrafı alanına da taşıdık. Firmalara "yerinde hizmet" vererek memnuniyet sağlıyoruz.

Web Sitesi

Web Sitesi

Çektiğimiz fotoğraf ve videoları sergileyebileceğiniz, firmanızı en iyi şekilde tanıtacağınız bir web sitesini en hızlı şekilde hazırlıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Basılı çalışmalarınızda, kurumsal imajınızı destekleyici kimliğiniz ve tarzınızı belirleyip, işinizi ön plana çıkaran çalışmalar yapıyoruz.

Katalog ve Broşür

Katalog ve Broşür

Hem basılı hem online katalog/broşürlerinizi kolay okunur ve kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde hazırlıyor, ürün ve servislerinize değer katıyoruz.

Tanıtım Videoları

Tanıtım Videoları

Havadan inşaat, emlak ve firma tanıtım videolarınızı çekip anahtar teslimi olarak sunuyoruz.

Bize ulaşın