Yeni İş Alanlarımız: 360 Derece Sanal Tur ve Ürün Fotoğrafçılığı

Baharın gelmesi ile beraber Uçan Ajans olarak bir yandan mevcut müşterilerimizin işlerini yaparken diğer yandan yeni iş alanlarında hizmet vermek için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Amacımız, bir firma bize ulaştığında, görsel anlamda uçtan uca yani tüm yelpaze içerisinde hizmet veriyor olabilmek. Bu çalışmalarımız kapsamında 360 Derece Sanal Tur ve Ürün Fotoğrafçılığı hizmetlerimizi de sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

360 Derece Sanal Tur Çalışmalarımız

İnşaat, emlak, şantiye ve diğer tüm mimari projelerde, tesis ve firma tanıtımlarında müşterilerinize mekanları en iyi şekilde gösterebilmek, detay verebilmek, kısacası gitmeden orada olabilmek adına kaliteli 360 Derece çalışmaları sunabiliyoruz. Çoğu uygulamadan farklı olarak, DSLR fotoğraf makinesi ile birden fazla fotoğrafın birleştirilmesinden oluşan çalışmalarımız sayesinde kayıpsız ve albenisi yüksek çıktılar alıyoruz. Bu çalışmaların içerisine yazı, video, fotoğraf, ses, müzik katarak zenginleştirebiliyoruz. Örnek bir çalışma görmek için tıklayın.

Ürün Fotoğrafçılığı

Uçan Ajans mevcuttaki yüksek fotoğraf kalitesini ürün fotoğrafçılığı alanına da taşıyor. Firmanızın müşterilerine sunduğu ürünlerin detaylı fotoğraflarını çekerek, gerek dijital gerekse basılı ortamda tanıtımlarınızın ön plana çıkmasına olanak sağlıyoruz. Profesyonel ekipmanlarımızla, yerinde hizmet sunarak hem ürünlerinizin taşımadan kaynaklı hasar almasını engelliyor hem de zamandan tasarruf edilmesine olanak tanıyoruz.

Siz müşterilerimize görsel alanda uçtan uca hizmet verebilme hedefimiz çerçevesinde sunduğumuz bu yeni hizmetlerle ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

 

Yepyeni işlerde buluşabilmek dileğiyle,

Uçan Ajans Ekibi

You may also like

Leave a comment

Bize ulaşın