Yaz Ayları

Yine neler yapıyoruz ?

Herkese merhaba,

Ufak bir güncelleme ile neler olup bittiğini yazmak istedik, yine uzun bir ara vermişiz.

Geçen bu süre içerisinde Assan Panel / Kibar Holding ile ortaklığımız sonucunda Assan Panel ürünleri ile ayağa kaldırılmış 82 adet fabrikanın havadan ve yerden fotoğraf çekimlerini gerçekleştirdik. İstanbul, İzmit, Tekirdağ, Çorlu, Bursa, İzmir, Manisa, Ankara, Kahramanmaraş, Gaziantep gibi farklı şehirlere yaptığımız yolculuklarla güzel bir kurumsal fotoğraf çekimi projesi oldu. Yakın zamanda seçtiğimiz projelerin fotoğrafları sitemize eklenecek.

Assan Panel Fabrika Fotoğraf Çekimi

Bir diğer çalışmamız da KFC ile oldu, 2017 senesinde yeni konseptleri ile hazırlanmış restoranları için fotoğraf çekimi gerçekleştirdik. İstanbul, Ankara, Eskişehir, Afyon ve Kuşadası şeklinde farklı bir rota da bu şekilde izlenmiş oldu.Uçan Ajans için lokasyon farketmez! Proje çıktılarında portfolyo sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

KFC Restoran Fotoğraf Çekimi

KFC Restoran Fotoğraf Çekimi

McDonald’s bu süreçteki yeni büyük müşterimiz oldu, kendileriyle de 4 lokasyonda çekimler gerçekleştirdik ve işbirliğimiz devam edecek.

McDonald's Restoran Fotoğraf Çekimi

McDonald’s Restoran Fotoğraf Çekimi

Torunlar GYO ile Torun Center fotoğraf çekimlerinden sonra 5. Levent’in teslim aşamasındaki proje fotoğraf çekimlerini de gerçekleştirdik. Güzel ve estetik çıktıları ile proje fotoğraf çekimi konusunda iki iyi referansımız daha oldu.

Torun Center Mimari Fotoğraf Çekimi

Torun Center Mimari Fotoğraf Çekimi

Eski müşterimiz Plano Mimarlık ile Suadiye ve Dragos projeleri için iç mekan mimari fotoğraf çekimi ve 360 derece sanal tur çalışmalarımız oldu. Bu projelerin çıktıları da portfolyomuzda bulunuyor.

Ve tabii ki Zuhal Müzik ile etkinlikler, mağaza fotoğraf çekimi ve ürün fotoğraf çekimi başlıklarında yaptığımız çalışmalar. Çok keyifli ve rahat çalışmalarla güzel çıktılar elde ettik.

Yaz Ayları

Kötü giden havalar, Ramazan, seçimler derken yaşanan durgunluğun yavaş yavaş kırılmasıyla yeni projeler de bizleri bekliyor olacak. Özellikle organize sanayi alanları, kentsel dönüşüm çalışmaları ve yine mimarlık büroları ile güzel çalışmalar yapmayı düşünüyoruz. Sadece kurumsak fotoğraf çekimi olarak değil, 360 derece sanal tur, web sitesi, kurumsal kimlik ve katalog olarak toplu çözümlerimiz her zaman müşterilerimiz için hazır olacak.

Yaptığımız çalışmalarla ilgili sormak istedikleriniz olursa, fiyat teklifi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin. Beraber çalışmaktan mutluluk duyarız. Güzel bir yaz diliyoruz, görüşmek üzere!

You may also like

Leave a comment

Bize ulaşın