Sonbaharla Beraber

Herkese merhaba,

Bir süredir yazamadık, malum hem yaz, hem bayramlar, hem de bazı projelerin yoğun zaman alması nedeniyle burayı ihmal ettik. Sonbaharla beraber buralar şenlensin !

Mimari Fotoğraf Çekimleri

Öncelikle, mimari fotoğraf çekimlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Assan Panel’le uzun bir süreç sonrasında nihayet çalışmalarımıza başladık. Geç olsun, güç olmasın =) 14 şehirde, yapımında yer aldıkları yaklaşık 70’ten fazla fabrika/tesis’in hem yerden hem de havadan fotoğraflarının çekilmesi için çalışmalarımıza da çoktan başladık. Havalar iyice soğumadan çalışmalarımızı hızlıca bitirmeyi hedefliyoruz.

İkinci haberimiz Mecidiyeköy’de eski Ali Sami Yen Stadı’nın yerine yapılan prestijli projelerden Torun Center. Yine iç mekan, dış mekan ve havadan çekim olarak kurguladığımız çalışmalarda projenin prestijini, lokasyonunu ve imkanlarını ön plana çıkaran çalışmalar yapacağız. Şu anda çekimler çok keyifli gidiyor.

Torun Center

Torun Center için çalışmalara başladık. © Uçan Ajans

 

Zuhal Müzik ile önümüzdeki günlerde ortaklığımızı daha geniş bir şekilde ele almayı hedefliyoruz. Steinway & Sons Türkiye distribütörü olan Zuhal Müzik için geçtiğimiz günlerde Aya İrini’de Igudesman & Joo konserini fotoğrafladık, ambians ve konser gerçekten muhteşemdi, çok zevkli bir çalışma oldu, portfolyomuzda yakın zamanda yer alacak.

Ürün Fotoğraf Çekimleri

Ürün fotoğrafçılığı kısmında Recete.com için ana çekimlerimizi bitirdik, fotoğraflarımızı teslim ettik. Aylık olarak güncel çekimlerini yapmaya devam ediyoruz.

Macitler Mobilya ile yakın zamanda yaptığımız ufak katalog güncellemesi çekimlerinin çıktılarını da yakın zamanda siteye yükleyeceğiz.

Macitler Mobilya

Macitler Mobilya için yaptığımız ufak çalışmadan.. © Uçan Ajans

 

Bu arada yaz sezonu boyunca iyi işler yaptığımız sanal tur çalışmalarımız sene sonuna kadar daha farklı bir boyut alacak ve işlerimizin önemli bir kısmını oluşturmaya başlayacak, bizi izlemeye devam edin !

 

Uçan Ajans Ekibi

 

You may also like

Leave a comment

Bize ulaşın