Dunya-Goz-Hastane-Fotograf-Cekimi

Dünyagöz Hastaneleri

Dünyagöz için 4500 km. üzerinde yol yaparak Türkiye’ye dağılmış şubelerinin dış mekan fotoğraf ve video çekimlerini yaptık. Fotoğraflardan en beğendiklerimizi sizlerle bu galeride buluşturmak istedik. Kurumsal yapınıza, bilinirliğinize katkı yapacak görsel çalışmalar tam 9 yıldır Uçan Ajans’ta!

Akmerkez-Watermark-Ofis-Fotograf-Cekimi

Watermark – Etiler Ofis

CKMY Architects’in bir başka projesi, Watermark’ın Etiler’deki ofisinde profesyonel fotoğraf çekimi yaptık. Çıktılara bu galerimizde göz atabilirsiniz. Mimari fotoğraf denince tabii ki Uçan Ajans!

Goztepe-Site-Daire-Fotograf-Cekimi

Göztepe Dubleks Daire

Göztepe Park Sitesi’nde fotoğraf çekimini gerçekleştirdiğimiz bu güzel dairenin fotoğrafları bu galerimizde. Her türlü daire fotoğraf çekimi ihtiyacınız için Uçan Ajans!

Divan-Kuruçeşme-Dış-Mekan-Çekimi

Divan Kuruçeşme

Divan Kuruçeşme Drone Fotoğraf Çekimi ve Yerden Profesyonel Fotoğraf Çekimi çalışmalarımızı, dış cephe detaylarında kendileriyle çalışan Ceylanlar Metal adına gerçekleştirdik.

Mikro-Teknik-Fabrika-Fotograf-Cekimi

Mikro Teknik Fabrika

Ceylanlar Metal adına, dış cephesine imza attıkları Mikro Teknik’in fabrika fotoğraf çekimi, drone çekimi ile beraber bu galerimizde. Kurumsal tüm görsel çalışmalarınız için Uçan Ajans!

 

Mesa-Yesilyaka-Sosyal-Tesis-Katalog-Fotograf-Cekimi

Mesa Yeşilyaka Sosyal Tesis

Ceylanlar Metal adına, Mesa Yeşilyaka sitesi sosyal tesislerinde profesyonel fotoğraf çekimi yaptık. Farklı mekanlarda yaptığımız çekimlerin çıktılarından seçme fotoğraflarımız bu galeride.

Fitness-Wellness-Yoga-Fotograf-Cekimi

MAM Academy

Aşçıoğlu Gayrımenkul Yönetimi için fotoğraf çekimini yaptığımız Fulya’daki MAM Academy’den seçtiğimiz fotoğraflar bu galerimizde.

CKMY Architects - Ferko Signature Plaza Fotoğraf Çekimi

CKMY – FERKO SIGNATURE OFİS ÇEKİMİ

CKMY Architects için Ferko Signature Plaza’da tasarladıkları ve hayata geçirdikleri bir ofis katını fotoğrafladık, iyi seyirler.

Benzer içerikler için portfolyomuza göz atabilir, güncel içeriklerimiz ve iletişim için bize Instagram hesabımızdan da ulaşabilirsiniz.

JNR Tekstil Fabrika Fotoğraf Çekimi - Ofis Fotoğraf Çekimi

JNR Tekstil Fotoğraf Çekimi

İstanbul Cephe için Adana’daki JNR Tekstil Fabrikası’nda ofis binasının fotoğraf çekimlerini yaptık. Fabrika fotoğraf çekimi işlerinizi büyük bir titizlikle gerçekleştirebiliriz.

Benzer içerikler için portfolyomuza göz atabilir, güncel içeriklerimiz ve iletişim için bize Instagram hesabımızdan da ulaşabilirsiniz.

CKMY Architects - Hisar Okulları - Okul Fotoğraf Çekimi

CKMY – Hisar Okulları 2

CKMY Architects için Hisar Okulları’nda hayata geçirdikleri yeni sınıflardan fotoğraf çekimleri bu galerimizde.

Benzer içerikler için portfolyomuza göz atabilir, güncel içeriklerimiz ve iletişim için bize Instagram hesabımızdan da ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşın