Organizasyon-Etkinlik-Dugun-Profesyonel-Video-Cekimi

MK Mutfak – La Colina

MK Mutfak’ın organizasyonuyla La Colina’da gerçekleşen bu muhteşem düğündeki  çekimlerimizden hazırladığımız video. Tüm etkinliklerde tecrübeli ekibimizle yanınızdayız.

 

Davet-Organizasyon-Etkinlik-Profesyonel-Fotograf-Cekimi

MK Mutfak Organizasyon Çekimleri

MK Mutfak’ın İstanbul Üniversitesi’ndeki bir organizasyon için yaptığı çalışmayı yerinde fotoğrafladık. Her türlü organizasyon ve etkinlik için profesyonel fotoğraf çekimleri yapıyoruz.

Seranit - Unicera 2021 Fuar Fotoğraf Çekimi

Seranit – Unicera Fuar

Seranit ve Vanucci markasının Unicera fuarındaki büyük standında gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekiminden kareler. Fuar fotoğraf çekimi, stand tanıtım videosu gibi işleriniz için de bize ulaşabilirsiniz.

Benzer içerikler için portfolyomuza göz atabilir, güncel içeriklerimiz ve iletişim için bize Instagram hesabımızdan da ulaşabilirsiniz.

V-Drums Challenge Etkinlik Fotoğraf Çekimi

Roland V-Drums Championship ’17

Zuhal Müzik’in distribütörlüğünü yaptığı Roland markasının elektronik davul serisi V-Drums ile gerçekleştirdiği V-Drums Challenge yarışmasını fotoğrafladık, iyi seyirler.

Macitler Mobilya Fuar Etkinlik Fotoğraf Çekimi

Macitler Mobilya – IMOB ’18

IMOB 2018’de, Macitler Mobilya’nın standında ürün fotoğraf çekimleri ve etkinlik fotoğraf çekimleri gerçekleştirdik, keyifli seyirler.

Igudesman & Joo Konser Fotoğraf Çekimi

Igudesman & Joo Konseri – Steinway & Sons Türkiye

Steinway & Sons / Zuhal Müzik’in sponsor olduğu, Igudesman & Joo konseri öncesinde ve sırasında yaptığımız fotoğraf çekimleri bize konser kadar keyif verdi.

Bize ulaşın